Budżetowe systemy alarmowe – zestawienie

młodzież

W dzisiejszym artykule zaprezentujemy podstawowe systemy alarmowe dla domów i mieszkań w niższych cenach. Porównamy je w ramach zestawienia skupiając się na rodzajach systemów, urządzeniach tworzących skład zestawu, cenach, funkcjach dodatkowych oraz potencjalnej skuteczności. Oto 5 najciekawszych propozycji!

Lark Smart Home Security

Nowoczesne – kompaktowe rozwiązanie w postaci prostego i budżetowego systemu alarmowego. Idealne dla osób którym nie wystarczają zwykłe drzwi z antywłamaniowym zamkiem. Tytułowy wariant łączy w sobie najważniejsze cechy innowacyjnego systemu alarmowego odznaczając się intuicyjnością, prostotę obsługi oraz funkcje dodatkowe. W skład zestawu wchodzi kompaktowa centrala alarmowa, zdalne piloty, czujnik ruchu, dwie czujki okienne i drzwiowe, płytki zbliżeniowe oaz szczegółowa instrukcja obsługi. Ponadto istnieje możliwość połączenia z alarmem GSM. Cena zestawu to zaledwie 147zł!

Linbox Satlink SL-GSM 50C

Ów zestaw to inteligentny system alarmowy w wariancie GSM, który cechuje się wieloma innowacyjnymi funkcjami. Pośród najważniejszych godne podkreślenia są wbudowane czujniki anteny, 99 bezprzewodowych oraz 2 przewodowe strefy, możliwość dodania 60 czujek oraz wygodna kontrola z wykorzystaniem aplikacji mobilnej. W skład zestawu poza instrukcją dotyczącą montażu oraz obsługi wchodzi centrala, czujnik ruchu, bezprzewodowy czujnik okien oraz drzwi, bezprzewodowy pilot oraz klawiatura. Zestaw kosztuje jedyne 199zł.

Denda – bezprzewodowy system alarmowy

Zestaw renomowanej marki Denda stanowi alarm bezprzewodowy wyposażony w dwa piloty. Jest to system antykradzieżowy bazujący na zaawansowanym detektorze podczerwieni aktywowanym ruchem. Sprawdzi się świetnie nie tylko w przestrzeni domowej, ale także w garażu, czy biurze. Po uzbrojeniu systemu mamy 10 metrów zasięgu wykrywania ruchu, zaś uaktywniony system alarmowy wydaje sygnał przez 40s od momentu wykrycia! Cena zestawu wynosi niespełna 120zł.

Motion Sensor Detector

Cechami szczególnymi owego systemu jest z pewnością modny i kompaktowy design, który doskonale odnajdzie się w każdej przestrzeni. Jeśli chodzi o walory techniczne to z pewnością wart zwrócić uwagę na wbudowany czujnik w zaawansowanym wariancie PIR, który jest odporny na ruch zwierząt. W skład zestawu wchodzi bezprzewodowy panel sterujący, bezprzewodowy czujnik ruchu z systemem PIR, bezprzewodowy czujnik na drzwi oraz okna, uchwyt do czujnika, pilot sterowania zdalnego oraz zasilający kabel USB. W pakiecie otrzymujemy zestaw do montażu oraz instrukcję obsługi. Cena zestawu wynosi 180zł.

OWSOO – domowy system alarmowy

Zestaw alarmowy popularnej marki OWSOO obsługuje 20 stref alarmowych – bezprzewodowych. Cechą szczególną jest funkcja ramienia oraz możliwość błyskawicznego rozbrojenia. Warto zwrócić uwagę na silny sygnał dźwiękowy oraz zastosowanie. Zestaw poza domem świetnie sprawdzi się w przypadku sklepów, garaży, piwnic oraz biur. Cena zestawu wynosi tylko 141zł.

Współpraca: https://elektroamaniacy.pl